2026-03-18
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTN101AL02-L01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 220.8 ((W) × 139.2 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 241.86(H) ×149.2(V) ×5.2(D) mm |
| Θεραπεία | Σκληρή επικάλυψη (2H), Αντιαντανάκλαση |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 5001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 51%NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED, 10K ώρες, με LED Driver |
| Βάρος | 165 g (μέγιστο.) |
| Σχεδιασμένο για | Πάντ & Ταμπλέτα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 πινώνΣυνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |