2026-04-08
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN116AT01-C01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 11.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA 135PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 256.125(Π)×144(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | - |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | - |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K |
| Τύπος Λάμπας | WLED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Στυλ Σχήματος | - |
| Εφαρμογή | Laptop |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6-bit) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |