2026-04-14
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN116HL02-H01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 11.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 190PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 256.32(Π)×144.18(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 270(Π)×158.94(Υ)×4.7(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπ.) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 262K 50% NTSC |
| Στυλ Μορφής | Λεπτό (PCBA Λυγισμένο, T≤3.0mm) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Γυαλιστερό (Ομίχλη 0%) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πηγή Φωτός | WLED, 15K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Σχεδιασμένο Για | Laptop、Pad & Tablet |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | eDP (2 Lanes)30 ακίδες Συνδετήρας |
| Τροφοδοσία | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |