2026-03-27
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTN125HL02-302 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 12.5" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 176PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 276.48 ((W) × 155.52 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 290.5 × 180,9 × 2,85 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 600: 1 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 25 (τύπος) (Tr+Tf) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 262K 50%NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 9S4PWLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Σχήμα περίγραμμα | Στενός (PCBA επίπεδος, T≤3,2 mm) |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | eDP (2 λωρίδες), HBR1 (2.7G/ λωρίδα), 30 κόμβοι |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |