2026-03-28
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN133AT09-K11 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 13.3" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 286.08(Π)×178.8(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 307.44(Π)×203.2(Υ)×3.75(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 330 cd/m² (Τυπ.) |
| Γωνία Θέασης | 60/60/70/70 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη Θέαση στις | 6 η ώρα |
| Χρώματα Οθόνης | 262K 98%sRGB |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Στυλ Σχήματος | Επίπεδο (PCBA Επίπεδο, T3.4~4.0mm) |
| Επιφάνεια | Γυαλιστερή (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 600:1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Τύπος Λάμπας | 9S6P WLED, Χωρίς Οδηγό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6-bit), 30 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |