2026-04-09
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN133HL06-201 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 13.3" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 293.472(Π)×165.078(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 317.2(Π)×177.7(Υ) |
| Φωτεινότητα | - |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Βάθος Χρώματος | 262K |
| Σχήμα Περιγράμματος | Λεπτό (PCBA Επίπεδο, T≤3.2mm) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Απόκριση | 30 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED , 15K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Χρησιμοποιείται για | Laptop |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDP (2 Lanes) Connector |
| Τροφοδοσία Τάσης | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Βαθμολογίες | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |