2026-04-09
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTN133HL07-702 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 13.3 |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262 χλμ. |
| Πηγή φωτός | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Στυλ φόρμας | Στενός (PCBA επίπεδος, T≤3,2 mm) |
| Σχεδιασμένο για | Λάπτοπ |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Εναλλακτικός συνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |