2026-04-09
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN133HL08-802 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 13.3" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 293.472(Π)×165.078(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 30 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 262K |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, 15K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Σχήμα Περιγράμματος | Λεπτό (PCBA Επίπεδο, T≤3.2mm) |
| Χρησιμοποιείται για | Laptop |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDP (2 Lanes)Σύνδεσμος |
| Τροφοδοσία Τάσης | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |