2026-04-09
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTN133HL10-201 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 13.3 |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262 χλμ. |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Στυλ σχήματος | Στενός (PCBA επίπεδος, T≤3,2 mm) |
| Εφαρμογή | Λάπτοπ |
| Διασύνδεση σήματος | Εναλλακτικός συνδετήρας |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |