2026-04-16
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN133YL02-C01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 13.3" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 3200(RG/BW)×1800 276PPI |
| Μορφή Pixel | RGBW Κάθετη Ρίγα |
| Ενεργή Περιοχή | 293.44(Π)×165.06(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 310.6(Π)×204.24(Υ)×1.78(Β) mm |
| Επεξεργασία | Γυαλιστερό (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 83%NTSC |
| Πηγή Φωτός | WLED [8 σειρές], Χωρίς Οδηγό |
| Στυλ Φόρμας | - |
| Σχεδιασμένο Για | Laptop |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | eDP (4 Lanes), eDP1.3, 50 ακροδέκτεςConnector |
| Τροφοδοσία | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |