2026-04-06
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα μοντέλου | LTN133YL06-H01 |
| Μέγεθος οθόνης | 130,3 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3200 ((RG/BW) × 1800 |
| Διαρρύθμιση των pixel | Επικεφαλίδα LCD RG/BW |
| Ενεργός χώρος | 293.44 ((W) × 165.06 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | 306.15(W) ×194.31(H) ×2.8(D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 40001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 16 (τύπος) (Tr+Td) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 9S6P WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | eDP (4 λωρίδες), eDP1.3, 40 καρφίτσες |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |