2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN140HL05-401 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 14.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 157PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 309.31(Π)×173.99(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 320.4 × 205.6× 3 (Π×Υ×Β) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 600 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 30 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 262K 45%NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, 15K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Σχήμα Περιγράμματος | Λεπτό (PCBA Επίπεδο, Τ≤3.2mm) |
| Χρησιμοποιείται για | Laptop |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDP (2 Lanes), 30 ακροδέκτες Συνδετήρας |
| Τροφοδοσία Τάσης | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |