2026-03-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN140KT13-301 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 14,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1600(RGB)×900, HD+ 131 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 309,6 (Π) × 174,15 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Περίγραμμα Δημ. | 320,4(H)×205,1(V)×3,6(D) mm |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:1 (Τύπ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 η ώρα |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Τύπος)(Tr+Td) |
| Γωνία θέασης | 45/45/15/35 (Τύπος)(CR≥10) |
| Λειτουργία | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 48%NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED [10S4P], 15K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED |
| Στυλ φόρμας | Επίπεδο (PCBA Επίπεδο, T3,4~4,0mm) |
| Σχεδιασμένο για | Φορητός υπολογιστής |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Πίνακας αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | eDP (1 Lane), HBR1 (2,7G/lane) , 30 pinsConnector |
| Τροφοδοτικό | 3,3 V (Τυπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |