2026-03-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN140KT14-401 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 14.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1600(RGB)×900, HD+ 131PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 309.6(W)×174.15(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 320.4(W)×205.1(H)×3(D) |
| Φωτεινότητα | 250 (Τυπ.)(cd/m²) |
| Γωνία Θέασης | 45/45/20/40 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση στις | 6 η ώρα |
| Βάθος Χρώματος | 262K 48% NTSC |
| Σχήμα Περιγράμματος | Λεπτό (PCBA Επίπεδο, T≤3.2mm) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 25%), Σκληρή Επίστρωση (3H) |
| Λόγος Αντίθεσης | 400 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Απόκριση | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED , 15K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Χρησιμοποιείται για | Laptop |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDP (1 Lane), HBR1 (2.7G/lane), 30 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Τροφοδοσίας | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |