2026-03-31
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTN141XA-L02 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 14.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768, XGA 91PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 285.696 ((W) × 214.272 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Γωνία θέασης | 45/45/15/30 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Στις έξι. |
| Βαθμό χρώματος | 262 χλμ. |
| Σχήμα περίγραμμα | - |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Αντιδιαστολή | 230: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Ανταπόκριση | 10/30 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Πίσω φωτισμός | 1 PC CCFL, 10 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό. |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |