2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN154AT07-C03 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.4" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)×800, WXGA 98PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 331.2(Π)×207(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 45/45/15/30 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση στις | 6 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K |
| Τύπος Λάμπας | 1 τεμ CCFL, 10K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Στυλ Σχήματος | - |
| Εφαρμογή | Laptop |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6-bit)Σύνδεσμος |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |