2026-03-30
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN154BT06-003 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.4" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1440(RGB)×900, WXGA+ 110PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 331.56(Π)×207.225(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Κατεύθυνση Θέασης | - |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | - |
| Λειτουργία Λειτουργίας | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 262K |
| Πηγή Φωτός | WLED |
| Στυλ Μορφής | Σφήνα (PCBA Λυγισμένο, T≥5.2mm) |
| Σχεδιασμένο Για | Laptop |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | - |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (2 καναλιών, 6-bit) |