2025-11-03
| Μάρκα | Samsung |
| Αριθμός Μοντέλου | LTN154U1-L03 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.4" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1200, WUXGA 147PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Ρίγα |
| Ενεργή Περιοχή | 331.2(W)×207(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διάγραμμα (mm) | 344×222×6.5 (H×V×D) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Θολούρα 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 175 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 300 : 1 (Ελάχ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 65/65/45/55 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 25 (Τυπ.)(Tr+Tf) ms |
| Καλή Θέα σε | - |
| Λειτουργία Εργασίας | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Βάθος Χρώματος | 262K 44%NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | CCFL, Με Inverter |
| Σχήμα Περιγράμματος | Σφήνα (PCBA Λυγισμένο, T≥5.2mm) |
| Χρησιμοποιείται για | Φορητός Υπολογιστής |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit), Συνδετήρας 30 ακίδων |
| Τάση Τροφοδοσίας | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |