2025-11-03
| Μάρκα | Samsung |
| Αριθμός Μοντέλου | LTN154U2-L04-0 4 Συμβατό |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.4" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1200, WUXGA 147PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Γραμμή |
| Ενεργή Περιοχή | 331.2(Π)×207(Υ) χιλ. |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 335.0(Π)×210.7(Υ) χιλ. |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 344(Π)×222(Υ)×6.5(Β) χιλ. |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Θολούρα 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 170 cd/m² (Τυπ.) |
| Λόγος Αντίθεσης | 300:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 65/65/50/50 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Καλύτερη Προβολή στις | 6 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K 46%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | 1 τεμ. CCFL, 10K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Στυλ Σχήματος | Σφηνοειδές (PCBA Λυγισμένο, T≥5.2mm) |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής |
| Διασύνδεση Σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit), 30 ακίδων Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |