2025-11-04
| Μάρκα | Samsung |
| Αριθμός Μοντέλου | LTN154X3-L0D-0 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.4" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)×800, WXGA 98PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργή Περιοχή | 331.2(Π)×207(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις | 344(Π)×242.4(Υ)×6.5(Β) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Haze 40%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Τυπ.) |
| Λόγος Αντίθεσης | 300:1 (Ελάχ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | 6 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 40/40/15/30 (Ελάχ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Υποστήριξη Χρώματος | 262K |
| Πηγή Φωτός | CCFL [1 τεμ], 15K ώρες, Με Inverter |
| Στυλ Μορφής | Σφήνα (PCBA Bent, T≥5.2mm) |
| Σχεδιασμένο Για | Φορητός Υπολογιστής |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (1 ch, 6-bit), 30 pinsConnector |
| Τροφοδοσία | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |