2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Αριθμός Μοντέλου | LTN156AT29-W02 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Ρίγα |
| Ενεργή Περιοχή | 344.232(Π)×193.536(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Γωνία Θέασης | - |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση στις | 6 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Χρώματα Οθόνης | 262K |
| Τύπος Λάμπας | WLED, 12K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Στυλ Σχήματος | - |
| Εφαρμογή | Laptop |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |