2026-03-26
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN156AT35-301 |
| Μέγεθος διαγωνίου | 15.6" |
| Τύπος πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Μορφή εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή περιοχή | 344.232(Π)×193.536(Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Περίγραμμα(mm) | 359.5(Π)×223.8(Υ)×3.8(Β) |
| Φωτεινότητα | 200 (Τυπ.)(cd/m²) |
| Γωνία θέασης | 45/45/15/35 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή θέαση στις | 6 η ώρα |
| Βάθος χρώματος | 262K 45% NTSC |
| Σχήμα περιγράμματος | Επίπεδο (PCBA Επίπεδο, T3.4~4.0mm) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία εργασίας | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Απόκριση | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Οπίσθιος φωτισμός | 9S3P WLED , 15K ώρες , Με οδηγό LED |
| Χρησιμοποιείται για | Φορητός υπολογιστής |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τάση τροφοδοσίας | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες τιμές | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |