2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN156AT39-L04 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 344.232(Π)×193.536(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 700:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | 6 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 45/45/15/35 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 262K 45%NTSC |
| Πηγή Φωτός | WLED, 15K ώρες |
| Μορφή Στυλ | - |
| Σχεδιασμένο Για | Laptop |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |