2026-04-09
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTN156FL03-B01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RG/BW) × 2160, UHD 231PPI |
| Φόρμα pixel | Επικεφαλίδα LCD RG/BW |
| Ενεργός χώρος | 344.448 ((W) × 193.752 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Στυλ σχήματος | Στενός (PCBA επίπεδος, T≤3,2 mm) |
| Αντιδιαστολή | 5001 (τύπος) (TM) |
| Τρόπος εμφάνισης | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Εικόνα αφής | - |
| Εφαρμογή | Λάπτοπ |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 λωρίδες), 40 πινάκιαΣυνδέτης |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |