2026-03-26
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα μοντέλου | LTN156FL03-D01 |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, συναρμολόγηση |
| Απόφαση | 3840 ((RG/BW) × 2160, UHD 231PPI |
| Διαρρύθμιση των pixel | Επικεφαλίδα LCD RG/BW |
| Ενεργός χώρος | 344.448 ((W) × 193.752 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | 375.36 ((W) × 233.85 ((H) × 4.85 ((D) |
| Θεραπεία | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 270 (τύπος) (cd/m2) |
| Αντιδιαστολή | 500: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 25 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Τρόπος λειτουργίας | - |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 4S10P WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | eDP (4 λωρίδες), eDP1.3, 40 καρφίτσες |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |