2026-04-14
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα μοντέλου | LTN156HL01-702 |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Διαρρύθμιση των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | - |
| Θεραπεία | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 600: 1 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 30 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | Επενδύσεις (eDP) (2 λωρίδες) |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |