2026-04-02
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα Μοντέλου | LTN156HL07-301 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Διάταξη Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 344,16(Π)×193,59(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα (mm) | 359,5 × 223,8 × 3,2 (Υ×Π×Β) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 600:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 30 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 262K 50% NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | 10S5P WLED, 15K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Laptop |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | eDP (2 Lanes), Βύσμα 30 ακίδων |
| Τάση Τροφοδοσίας | 3,3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |