2026-04-09
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN156HL09-901 |
| Μέγεθος διαγωνίου | 15.6" |
| Τύπος πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Μορφή εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή περιοχή | 344.16(Π)×193.59(Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Συμμετρία |
| Χρώματα οθόνης | 262K |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αντίθεση | 600:1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία οθόνης | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Τύπος λάμπας | WLED, 15K ώρες |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Laptop |
| Διεπαφή σήματος | eDP (2 λωρίδες) |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |