2026-03-13
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα μοντέλου | LTN173HL01-401 |
| Μέγεθος οθόνης | 170,3 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI |
| Διαρρύθμιση των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός (mm) | 398.1 ((H) × 250,5 ((V) × 4 ((D) mm |
| Θεραπεία | Σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 7001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 25 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Δείτε την κατεύθυνση | - |
| Τρόπος λειτουργίας | PLS, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 98% sRGB |
| Πηγή φωτός | WLED [8S8P], 20K ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | eDP (2 λωρίδες), HBR1 (2.7G/ λωρίδα), 30 κόμβοι |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |