2026-04-03
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Όνομα Μοντέλου | LTN173HL01-801 |
| Μέγεθος Οθόνης | 17.3 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 127PPI |
| Διάταξη Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 381.888(Π)×214.812(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα (mm) | - |
| Επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντίθεση | 700:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PLS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 262K |
| Πηγή Φωτός | WLED |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Laptop |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | - |
| Τροφοδοσία Τάσης | - |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50°C |