2026-03-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTN173KT03-301 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 17.3" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1600(RGB)×900, HD+ 106PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 382.08(Π)×214.92(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 385.3(Π)×218.1(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 398.1(Π)×232.8(Υ)×6(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 700:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 45/45/15/35 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση στις | 6 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 262K 60%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | 11S4PWLED, 15K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Στυλ Σχήματος | Σφήνα (PCBA Λυγισμένο, T≥5.2mm) |
| Εφαρμογή | Φορητός Υπολογιστής |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 6-bit), 40 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |