2026-03-31
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LTP370GV-E01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 3.7" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 480 (RGB) × 640, VGA 217PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 56.16 ((W) × 74.88 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 65.5 ((W) × 91 ((H) × 3,7 ((D) mm |
| Επιφάνεια | - |
| Φωτεινότητα | 110 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 2001 (τύπος) (TM) 6:1 (τύπος) (RF) |
| Γωνία θέασης | 40/45/45/35 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | ΤΝ, συνήθως λευκό, διαφλαστικό |
| Καλύτερη θέα | 10:30 η ώρα. |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65K/262K 40%NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 7S1PWLED, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | - |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 50/55g (τύπος/μέγιστο.) |
| Εφαρμογή | Χειροκίνητο & PDA |
| Διασύνδεση σήματος | Παράλληλα RGB (1 χλμ, 6 bit), 61 πιν FPC |
| Τεχνολογία | 3.3/10/20/-8.0V (τύπος.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |