2026-02-24
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTY320AB01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA 49PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 697.685(W)×392.256(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 703.6(W)×398.4(H) mm |
| Περίγραμμα(mm) | 760(W)×450(H)×48(D) |
| Φωτεινότητα | 450 (Τυπ.)(cd/m²) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M 72% NTSC |
| Μάζα | 7.50Kgs (Μέγ.) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 14%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | SPVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Απόκριση | 8 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Οπίσθιος Φωτισμός | 12 τεμ. CCFL, 50K ώρες, Με Inverter |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), 41 ακροδέκτες Συνδετήρας |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |