2026-03-18
| Ετικέτα | S-LCD |
| Πρότυπο P/N | LTY460HB09 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 46 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 1024.9 ((W) × 578.6 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 1083 ((H) × 627 ((V) × 57,1 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 14%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 470 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 10/6 (τύπος) (Tr/Td), 8 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | S-PVA, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07Β 90%NTSC |
| Πηγή φωτός | CCFL [20 τεμάχια], 30 χιλιάδες ώρες, με επιφάνεια ισορροπίας |
| Βάρος | 15.5 κιλά (μέγιστο.) |
| Σχεδιασμένο για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 πινέςΣυνδέτης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |