2026-03-18
| Μάρκα | S-LCD |
| Αριθμός Μοντέλου | LTY460HF05 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 46" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1018.08(Π)×572.67(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 1024.9(Π)×578.6(Υ) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 1083(Π)×627(Υ)×58(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 480 cd/m² (Τυπ.) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 100% sRGB |
| Βάρος | 14.0Kgs (Μέγ.) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 7%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 5000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 8/6 (Τυπ.)(Tr/Td), 8 (Τυπ.)(G to G) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | S-PVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πηγή Φωτός | CCFL [16 τεμ] , 50K ώρες , Με πλακέτα ισορροπίας |
| Σχεδιασμένο Για | Τηλεοράσεις |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (2 κανάλια, 10-bit)55 ακροδέκτες Συνδετήρας |
| Τροφοδοτικό | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |