2026-03-18
| Ετικέτα | S-LCD |
| Πρότυπο P/N | LTY460HG01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 46 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 1024.9 ((W) × 578.6 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 1083 ((W) × 627 ((H) × 58 ((D) |
| Φωτεινότητα | 500 (τύπος) (cd/m2) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Βαθμό χρώματος | 1.07Β 90% NTSC |
| Μάζα | 150,0 κιλά (μέγιστο.) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 14%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Αντιδιαστολή | 3000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | S-PVA, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Ανταπόκριση | 8 (τύπος) (G έως G) ms |
| Πίσω φωτισμός | 24 PCs CCFL, 30 χιλιάδες ώρες, με Balance board |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 10 bit), 63 πινών |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |