2026-03-30
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LTY460HN05 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 46" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1018.08(Π)×572.67(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 1024.9(Π)×579.3(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 1048.9(Π)×603.3(Υ)×26.2(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 0.8%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 430 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 4000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | SPVA, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 (Τυπ.)(G to G) |
| Χρώματα Οθόνης | 1.07B 70%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED, 30K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 10.8Kgs (Μέγ.) |
| Εφαρμογή | Τηλεοράσεις |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 10-bit), 51 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |