2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | M215HTN01.1 |
| Μέγεθος Πάνελ | 21.5" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 476.64(Π)×268.11(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 479.84(Π)×271.31(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 495.6(Π)×292.2(Υ) ×10.8(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/80/80 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AMVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 3.8/1.2 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος Λαμπτήρα | 12S4P WLED , 30K ώρες , Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Υπολογιστή |
| Βάρος Πάνελ | 1.75Kgs (Τυπ.) |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit) , Βύσμα 30 ακίδων |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |