2026-05-11
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | M238HVN01.1 |
| Μέγεθος πίνακα | 23,8" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD, 92 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 527,04 (Π) × 296,46 (Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 534,74(Π)×313,26(Υ) ×12,1(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 250 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000:1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα στο | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 16/10 (Τύπος) (Tr/Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ. 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 4 χορδές WLED, 30.000 ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Σχεδιασμένο για | Οθόνη επιφάνειας εργασίας |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Βάρος πίνακα | 2,28±0,08 Kgs |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 5,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |