2026-05-19
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | M270DAN02.5 |
| Μέγεθος πίνακα | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD, 108PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 596.74 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 606.44 ((W) × 355.81 ((H) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 12 (τύπος) (G έως G) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07Β 100% sRGB |
| Τύπος λαμπτήρα | 4 χορδές WLED, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό. |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Χρησιμοποιείται για | Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας |
| Βάρος του πάνελ | 3.40Kgs (Τύπος.) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit), 70 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |