2026-05-11
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | M270HAN01.1 |
| Μέγεθος πίνακα | 27,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD, 81 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 597,888 (Π)×336,312 (Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 607,1(Π)×354,1(Υ) ×13,2(Β) χιλ. |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 300 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα στο | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ. 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 17S4P WLED, 30.000 ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Βάρος πίνακα | 3,12 κιλά (Τύπ.) |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 5,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |