2026-05-18
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | M315HVR01.1 ΚΥΤΤΑΡΟ |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 698,4 (Π) × 392,85 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 708,94(Π)×405,73(Υ)×1,13(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Θολή 40%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000:1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα στο | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 20 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) |
| Βάθος γυαλιού | 0,40+0,40 χλστ |
| Μεταδοτικότητα | 4,25% (Τύπος)(με Polarizer) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ. 69% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | Όχι B/L |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| IC προγράμματος οδήγησης | COF Ενσωματωμένα τσιπ 6 πηγών |
| Βάρος πίνακα | 766 γρ. (Τύπ.) |
| Εφαρμογή | Οθόνη επιφάνειας εργασίας |
| Διεπαφή σήματος | Σύνδεσμος LVDS (2 ch, 8 bit), 30 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 12,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ;Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |