2026-04-29
| Κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | P215HVN01.0 |
| Μέγεθος οθόνης | 21.5 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Αριθμός pixel | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 102PPI |
| Συμφωνία | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος ((mm) | 476.64 ((H) × 268.11 ((V) mm |
| Σύνοψη (mm) | 495.6 ((H) × 292.2 ((V) × 11 ((D) mm |
| Περιοχή Bezel ((mm) | 479.8 ((H) × 271.31 ((V) mm |
| Θεραπεία | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 13/5 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | ΒΑ, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό. |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED [15S4P], 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό |
| Μάζα | 1.67Kgs (Τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Ψηφιακή σήμανση |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 30 πινών Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία λειτουργίας: -10 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |