2026-05-16
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | P215HVN03.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 21,5" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 478,656 (Π) × 260,28 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 481,9 (Π) × 263,5 (Υ) mm |
| Περίγραμμα (mm) | 501,88×284,78×12 (Υ×V×Β) |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτική (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000 : 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Απάντηση | 20 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Λειτουργία εργασίας | VA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατ. 72% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | 15S4PWLED, 30K ώρες, Χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Μάζα | 1,70 κιλά |
| Χρησιμοποιείται για | Ψηφιακή Σήμανση |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), Connector30 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 5,0 V (Τύπ.) |
| Μέγ. Ακροαματικότητα | Θερμ. αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμ. λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |