2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | P238HVN01.0 |
| Μέγεθος Πάνελ | 23.8" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD, 92PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 527.04(Π)×296.46(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 543(Π)×317.4(Υ) ×11.7(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 40%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | VA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 10/6 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16.7M 72% Adobe RGB |
| Τύπος Λαμπτήρα | 16S4P WLED , 30K ώρες , Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Σχεδιασμένο Για | Ψηφιακή Σήμανση |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 2.28Kgs (Τυπ.) |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit) , 30 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |