2026-04-29
| Κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | P270HVN01.0 |
| Μέγεθος οθόνης | 270,0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Αριθμός pixel | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI |
| Συμφωνία | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος ((mm) | 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 613.6 ((W) × 356.85 ((H) × 10.5 ((D) mm |
| Περιοχή Bezel ((mm) | 601.6 ((W) × 340.15 ((H) mm |
| Θεραπεία | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 30001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 7/5 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Τρόπος εργασίας | AMVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 15S4P WLED, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό. |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 30 πινών Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |