2026-04-30
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G101STN01.D |
| Μέγεθος πίνακα | 10.1 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 226.34(W) × 128.10 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 235 ((W) × 143 ((H) × 5,2 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 5001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 70/70/60/60 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 7/9 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K / 16.7M, 45% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50K ώρες, με LED κίνηση |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 180 g (τύπος) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 καρφίτσες, τερματικό |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -10 ~ 60 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |