2026-05-19
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | P280IVN01.1 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 28,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×360 69PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 698,4 (Π) × 130,95 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 702,4 (Π) × 134,95 (Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 722,2(Π)×154,75(Υ)×28,9(Β) mm |
| Λάμψη | 700 cd/m² (Τύπ.) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Καλύτερη θέα στο | Συμμετρία |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ. 72% NTSC |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 2,40 κιλά (Τύπ.) |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτικό (Θολή 28%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 (Τύπ.) (TM) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AMVA3, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 70K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Ψηφιακή σήμανση, Υπαίθρια Υψηλή Φωτεινότητα, Τεντωμένη Μπάρα LCD |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinsConnector |
| Τάση εισόδου | 12,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ;Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |