2026-05-20
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | Π320HVN05.0 ΚΕΛΙΟ |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 708.4 × 405,4 × 1,4 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 2%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 4000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 6.5 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | AMVA3, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό. |
| Δάχος γυαλιού | 00,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 40,5% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 74% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Ψηφιακή σήμανση, παιχνίδια |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 144Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κατάλογος IC οδηγού | Ενσωματωμένα κύτταρα πηγής COF 6 |
| Τύπος σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pinsΣυνδετήρας |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |