2026-05-22
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | P439KVN01.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 43.9" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 1080 90PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1073.8 ((W) × 302 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 1076.78 ((W) × 204.33 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1096.58 ((W) × 324.8 ((H) × 27.9 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 28%) |
| Φωτεινότητα | 700 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 40001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07Β 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 5.70Kgs (Τύπος.) |
| Εφαρμογή | Ψηφιακή σήμανση, εξωτερική υψηλή φωτεινότητα, LCD με τεντωμένη μπάρα |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 πινάκια |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |